DNES+

Nahoru

Často kladené otázky

Obecné otázky

Pro koho je věrnostní program DNES+ určený?

Věrnostní program je určený předplatitelům, kteří odebírají deník MF DNES od pondělí do pátku nebo od pondělí do soboty. Podrobné informace najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách.

Mám předplacené 4 dny v týdnu, mám nárok na benefity věrnostního programu?

Pro členství ve věrnostním programu a nárok na jeho benefity musíte mít předplatné minimálně v rozsahu pondělí až pátek. Přiobjednejte si chybějící den předplatného a získáte tak přístup ke všem výhodám věrnostního programu.

Co nabízí věrnostní program?

Věrnostní program nabízí 5 základních benefitů - MAFRA UAMK kartu a kredit na MOBIL.CZ zdarma, digitální noviny a k tomu výhodnější cenu eletřiny a plynu (navíc s finančním bonusem).

Budou mi jako členovi věrnostního programu benefity aktivovány automaticky?

Benefity, o které máte zájem, si můžete objednat telefonicky přes zákaznickou linku (tel. 225 555 522) nebo pomocí kontaktního formuláře na stránce Podpora.

Mohu si objednat víc benefitů z nabídky věrnostního programu?

Pokud jste členem věrnostního programu, máte nárok na všechny jeho benefity. Každý z nich můžete využít v souladu s Všeobecnými obchodními podmínkami.

Digitální MF DNES

Potřebuji pro čtení novin aplikaci?

Ne, přístup k digitálním novinám je z internetového prohlížeče. Díky tomu tak nemusíte instalovat žádnou aplikaci a navíc funguje i na všech chytrých telefonech a tabletech s připojením na internet. Více informací najdete na www.mfdnes.cz.

Kde všude je možné číst digitální noviny?

Číst noviny můžete na počítači, chytrém telefonu nebo i tabletu. Minimální konfigurace na HW je jakékoliv zařízení, které má internetový prohlížeč a přístup k internetu. Podporované internetové prohlížeče jsou: Internet Explorer (verze 8 a vyšší), Mozilla Firefox (verze 5 a vyšší), Chrome (verze 13 a vyšší), Safari (verze 6 a vyšší), Opera (verze 11.5 a vyšší). U mobilních zařízeních jsou to prohlížeče: Internet Explorer (verze 10 a vyšší (verze OS Windows Phone 8 a vyšší)), Safari (iOS 7.0.4 a vyšší), nativní prohlížeč v zařízeních s OS Android (verze OS 4.0 a vyšší).Povolený Javascript a Cookies.

Můžu dát přístup ke čtení někomu blízkému?

Ano, pro přístup ke čtečce dostanete kód, který uplatníte na www.mfdnes.cz/kod, kde je potřeba si zřídit při zadávání účet. Registrovaný e-mail nemusí být shodný s e-mailem, který jste zadali při nákupu tištěného předplatného. Číst noviny můžete až na pěti zařízeních.

Kredit na MOBIL.CZ

Mám 2 telefonní čísla MOBIL.CZ, bude mi kredit navíc připisován při dobití každého z nich?

Na 1 evidenční číslo předplatitele může být tento benefit aktivován pouze jednou, tedy k 1 telefonnímu číslu předplacené karty virtuálního operátora MOBIL.CZ.

Mohu benefit „30 % kreditu navíc při každém dobití“ aktivovat na telefonním čísle své dcery?

Tento benefit můžete aktivovat na libovolné 1 telefonní číslo virtuálního operátora MOBIL.CZ.

Je nějak omezena výše dobití kreditu, ke kterému je poskytnut bonus 30 % navíc?

Minimálně lze dobít kredit za 200 Kč, shora není výše ani četnost dobití nijak limitována.

MAFRA UAMK karta

Předplatil jsem noviny své matce. Ta si přes vaši zákaznickou linku chtěla objednat asistenční kartu MAFRA UAMK. Operátor řekl, že to není možné. Proč?

Členem věrnostního programu je plátce předplatného, nikoliv odběratel. Plátce má nárok na všechny benefity z členství plynoucí. Vy jako plátce tedy můžete požádat o asistenční kartu MAFRA ÚAMK a necháte ji aktivovat na jméno své matky. Karta je nepřenosná a bude ji moct využívat pouze vaše matka.

Naše rodina využívá 2 osobní automobily. Mohu požádat o 2 asistenční karty MAFRA UAMK?

Na 1 evidenční číslo předplatitele může být vystavena pouze 1 asistenční karta MAFRA UAMK. Ta je evidována na jméno předplatitele (nikoliv SPZ) a je nepřenosná.

Obdržel jsem poštou asistenční kartu MAFRA UAMK. Musím ji nějak aktivovat?

Nikoliv. Vaše karta je již při doručení aktivní. Podrobné informace včetně rozsahu poskytovaných služeb najdete v přiloženém letáku.

Jak dlouho od objednání mi bude doručena asistenční karta MAFRA UAMK?

Karty jsou aktivovány a distribuovány obvykle ve lhůtě 2 týdnů.

Má asistenční karta MAFRA UAMK omezenou platnost?

Karta má neomezenou platnost. V případě zániku členství ve věrnostním programu DNES+ bude vaše karta bezodkladně deaktivována.

Chcete se stát členem programu? Nebo si nevíte rady?

Zavolejte nám

Domluvte se hned s našimi pracovníky!

225 555 522

Provozní doba
Po - Pá 7:30 - 16:00
So 8:00 - 12:00

Zavoláme vám my


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.