Jak na to | DNES+

DNES+

Nahoru

Jak na to

Obecné informace

Věrnostní program DNES+ je určen pro všechny předplatitele tištěného deníku MF DNES, a to v rozsahu pondělí až pátek (nebo pondělí až sobota). DNES+ nabízí svým předplatitelům několik benefitů:

  • Přístup k digitální verzi MF DNES zdarma
  • 30 % kreditu navíc u virtuálního operátora MOBIL.CZ

Jak získat benefity

Jak získám digitální noviny

Stačí kliknout na stránce výhody na tlačítko "Chci výhodu" nebo sjet níže na stránku, kde najdete kontaktní formulář nebo telefonní číslo na Oddělení péče o zákazníky. Zavolejte nebo napište a my se vám ozveme. Předáme vám kód pro přístup k novinám - digitální noviny budete mít přístupné po dobu, co budete i členem věrnostního programu. Kód, který od našeho zákaznického centra dostanete, stačí vyplnit na adrese www.mfdnes.cz/kod a provést jednoduchou registraci (e-mail, jméno a příjmení, heslo pro přístup). Pak už můžete kdykoliv a kdekoliv číst MF DNES.

Jak dostanu 30 % kreditu navíc?

30 % kreditu navíc dostanete při každém dobití u virtuálního operátora MOBIL.CZ - nejprve je ale potřeba vaše číslo MOBIL.CZ spojit s vaším předplatitelským účtem. To provedete na stránce výhody - stačí sjet na stránce níže, nebo kliknout na tlačítko "Chci výhodu" a vyplnit kontaktní formulář nebo nám zavolat. Nemusíte vyplňovat číslo MOBIL.CZ, ale až se vám ozve náš operátor, musíte mu ho již sdělit, aby mohl výhodu nechat aktivovat.

Chcete se stát členem programu? Nebo si nevíte rady?

Zavolejte nám

Domluvte se hned s našimi pracovníky!

225 555 522

Provozní doba
Po - Pá 7:30 - 16:00

Zavoláme vám my


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.